Bezúdržbové WPC terasové desky

Produkty z moderního, novodobého materiálu jedinečných vlastností, určeného převážně do venkovního prostředí. Hodí se k pokládání teras, lodžií, balkonů, ploch kolem bazénů, na schodiště, do zahrad apod.…. Pohledově i funkčně perfektní WPC (Wood-Plastic-Compound) výrobky ze směsi dřevěných pilin a polymerů, které nepotřebuje žádnou údržbu a nepodléhá vlivům počasí. Produkty z WPC jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození s dlouhou životností. Oproti dřevu nepodléhají sesychání ani kroucení, hnilobě a jsou odolné vůči hmyzu.

Polymery (v našem případě PVC) zajišťují vysokou elasticitu a pevnost materiálu, dřevěná složka dodává vzhled i dotykový pocit dřevěné desky.

Na ošetřování WPC produktů nepotřebujete žádné penetrační nátěry ani žádné oleje, jako je tomu u dřevěných desek. Prostě a jednoduše nijak nudržujete!!!

Běžné znečištění opláchnete proudem vody. V případě znečištění mastnotou stačí použít drátěný kartáč a poškozené místo vyčistit ve směru drážek. Terasové WPC desky jsou teplé a příjemné na dotek. Protiskluzová úprava zabraňuje uklouznutí i při chůzi bosou nohou.

Výrobků z WPC jsou hygienicky nezávadné a zároveň šetrné k životnímu prostředí - složka PVC neobsahuje olovo!

WPC terasové desky jsou extrudované, komorové profily (výroba metodou protlačování), ze směsi dřevných pilin a PVC (nejhouževnatější plast, který se používá pro výrobu plastových oken a dveří).

 

Výhody WPC terasových prken

  • bezúdržbový materiál, bez jakýchkoliv nátěrů a konzervace
  • barevně i tvarově stálé
  • snadná pokládka – provedete si doma sami
  • vhodné na zahrady, terasy, balkony, lodžie, k bazénům, apod
  • rozměr 140 x 22 mm ve 3, 4, 5 a 6-ti metrových délkách
  • bezkonkurenční cena
Vyhledávání podle parametrů
Vašemu vyhledávání neodpovídají žádné produkty